Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou

10

Brezplačen prenos (Prispevajte k drugim projektom) v visoki ločljivosti.

Če me želite gledati v YouTubu naročite.

Prenesi

EMBA JE největší nejvýznamnější dodavatel výrobků Z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá K ochraně životního prostředí.

EMBA je češko podjetje z dolgo tradicijo in odgovornim pristopom k družbi in okolju. Njeni ekološki izdelki so proizvedeni s predelavo papirja in so popolnoma reciklirani. S svojimi izdelki EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického odredbe v mnohu zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udružitelných bezpečných prakůch podmínek za vsí pracovníky, jakož i závazek za príspevek k sociální stabilizácia celého regionu.

Začetek zgodovinskega lepenka v Pasekachu nad Jizerou se je potegnil v rok 1882, ki je bil z bratom Rösslerovými založen na robu kartona pro balení produktov sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé daljša obdobja življenjske dobe je značilnost raznolikosti programa in vira prostora.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou predpostavlja namestitev avtomatskih lepilnih strojev v letni 1970 in 1989, ki imajo precej raznolikega zivljenjskega vira. V devadesátých letech dvacátého století je bil, již pod značkou EMBA, zahvaljujoč se uporabi arhivnih lepenk za popolno arhiviranje obhode dokumentov in dokumentov s kulturno-zgodovinskega vidika. V novem tisočletju je bil vabljen portfelj, ki dopolnjuje povezave med živalskimi in rastlinskimi paškimi poškodbami.
Zavedamo se zapuščine preteklih generacij, ki nas je pripeljalo do današnjega dne in naše zavezanosti k uspešnemu razvoju dela, ki se je začelo. Kot del stalnega prizadevanja, da bi bili korak pred našimi konkurenti, poudarjamo kakovost izdelkov in odnose s strankami.
Naše strokovno znanje in visoko usposobljeno osebje sta dolgoročna garancija za najvišjo raven storitev. Ne prodajamo le izdelkov, ampak nudimo popolne rešitve za stranke v več kot 30 državah po vsem svetu.

VREDNOTE, KI NAČINJAJO:

  • Ekološka pridelava in izdelki so odraz našega splošnega odgovornega odnosa do okolja
  • Etika je eno od najvišjih pravil za odnose znotraj in zunaj podjetja
  • Obiskna in profesionalna služba za stranke je naša očitna odgovornost
  • Naš prispevek k kakovosti življenja celotnega podjetja ni omejen s prostorom podjetja
  • Najvišja zaposlenost je naš prispevek k uspešnemu razvoju regije

EMBA se významně posluje na poli čaritativním sociálním. Podílí na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působnostť a aktivité prřezahující hranice České republiky.
EMBA zvitězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestolnicah polnopublikové soutěží zaměstnavatelů, které závězdné výsledkovné zdravněním znýchým příslušným příslušným pracovním pracovním trhu a tým aktivným příspěvím k jejčového přístupčností.

EMBA nabiranje različnih celovitih arhivskih lepenk, kartonov in papirjev za arhiviranje. Nabídka materiálů in obalov celotne pokrývá doud známé arhivní potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci naredi 10. Razvrsti je narejena tako, da vzpostavi vse, kar je povezano s povezavo, določi arhiviranje dokumentov. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Izdelki, ki ste jih prejeli v rudarstvu, ki so bili pripravljeni za čiščenje. Kneařské zpracování dává možnost je vaša obala z množičnimi živilskimi materiali in dlami, ki jih je mogoče premestiti, lepenke in čaše.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu in typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita úroveň výrobků je současně ohodnocena údou tuzemských in zahraných ocení, jako například Cover of the year a Worldstar.
V rokah 2003 je podjetje, ki se ukvarja s pridobivanjem zaščitenih znakov Okolju prijazen izdelek na hladnem lepenku s srebrom za papir in z arhivskimi siste- mi, krabicami pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku in výrobky z recyklovaného papíru.

delitev
Prosim počakaj...

napisati komentar

Adresa vazo emailová niso dostopni drugim zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *