RTK spol. s ro Rokytnice nad Jizerou, Lysá hora

6

Brezplačen prenos (Prispevajte k drugim projektom) v visoki ločljivosti.

Če me želite gledati v YouTubu naročite.

Prenesi

Podjetje RTK spol. s ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích naredi 160-200 cm kot počem nití v osnovnem do 10.710 nití. Od 2012-ja vam ponujajo širokopasovni stroji Vamatex Silver 360 z možnostjo uporabe tkanin do šire až do 340 cm.

Vključeni stroji za izdelavo sezonskih strojev, ki so na seznamu 24-jev, so lahko tudi večkratni vklop in vklop perlinkov.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové do jak přírodní, tak sintetické. Do útkového směru je možno zpracovat in příze multifilametní.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí od tex 7,4 v hmotnosti tkanin od 70 do 150 g / m2. Vedle toho se daleč vira in rozlično sortiranje strženih tkanin s hmotnostjo do 420 g / m2 a do z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, sintetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabízí vedle prodeje režných tkanin také prodej tkanin bělených, barvených nebo jinak upravených, stejně in prodej kusových konfekčních výrobků (napr. lužkovin, utrek, plen apod). Tvoje dejavnosti so zajete v sodelovanju z zunanjimi dobavitelji.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. minimalna výrobná množství tkaniny na konkretnem zakladku je 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Ročne produkce dosahuje pred 2,2 milionimi metri, oziroma 4 milionov m2. Z toho více než 80% je izvozno na západních zemí a do pro nejnáročnější klientelu.

Rámcový výrobní sortiment:

  • Košiloviny (brez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lužnice (povlečene, prostěradla), vrečke iz tkanin 100% lněných
  • Tkanine za domačo uporabo z bavlnyjem, nežnim črnilom (čevlji, čevlji, čevlji, čevlji, čevlji, prosti časi).
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Tehnične tkanine (stenske, pločevine, tkanine za tisk)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. možnosti konfekčního zpracování tkanin za domácnost

RTK, spol. s ro v Rokytnici nad Jizerou, je společnost, ki je navaden na dlouholetou tradici textilní výroby v Rokytnici nad Jizerou. Základy firmy je lahko na voljo v rok 1867. Vyráběly se zdejstvuje za pršutne tkanine in za hladne in žakarske, za brazgotine, za časovno dobo časa v firmi in za lastno belo, tudi za tkanine, ki jih upravljajo do končnih poslovnih podob.

RTK spol. s ro Rokytnice, Lysá hora

Po 2 svetovnem trgu je bila ustanovljena firma ze vodstvo nacionalnega podpornika Podstatné změny nastaly po roce 1992, kdy byla firma zprivatizována. Ta nova zasnova je bila ustanovljena za podružnico RTK, spol. s ro Následně vstoupil minoritním podílem do firmy in zahranití kapitál, ki je umestil v modernizacijo strojnega parka, tako da je poskrbel za nove zakladne naprave in strojne zmogljivosti tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. V zvezi s tem je treba pojasniti, da bi bilo treba vnovično obnovo objektov, elektromotornih pogonskih obratov, postaviti nove plinske kotelne naprave. výměny rozvodů topení, na tkalcovně zdrove vgrajene avtomatske klimatizacijske enote, je nova vodna hospodářství apod.

Podjetje razpolaga s strojnimi zalogami, ki so namenjena za proizvodnjo staplových tkanin ve vysoké kvalitě a to se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leží na severu Čech v západní části pohoří Krkonoš. Jej odvěkou historií prolíná textilní průmysl, který je v minulosti hlavním zdrój príjmů města in živih lidí. V sosesnosti je le malo rekreacijski, turistični in športni center. V letu je idealno podjetje, ki se ukvarja s turizmom v glavnem v zimskem sejmu, namenjenem za prosti čas in prosti čas.

delitev
Prosim počakaj...

Vsi komentarji

napisati komentar

Adresa vazo emailová niso dostopni drugim zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *