Ochrana osobních údajů

Strežnik PetrPikora.com je za vašo najsvetejšo varno tehnologijo HSTS (HTTP Strict Transport Security). Strateška varnost prometa HTTP (HSTS) je v informatičnem brezžičnem mehanizmu, ki omogoča dostop do komunikacij med spletnimi odjemalci in spletnim strežnikom, ki nadgrajujejo strežnik in združuje zaščito proti povezavi (ti. ugrabitev piškotkov). Mehanizem omogoča, da spletni strežnik vnese v razširjene komunikacije preko HTTPS-ja in omogoči dostop do nezaščitenega HTTP protokola. HSTS definira RFC 6797. Spletni strežnik aktivira HSTS pomoč prek HTTP-ja Stroga transportna varnostki določa, koliko časa brskalnik lahko dostopa do strežnika izključno varno. HSTS pomaga zaščititi spletne aplikacije pred nekaterimi pasivnimi prisluškovanjem in aktivnimi omrežnimi napadi. Z mehanizmom HSTS ima napadalec, ki uporablja napad človek-v-sredini, zelo malo možnosti, da dobi zahteve ali zahteve, poslane med uporabnikom in spletno aplikacijo. Skrbimo za vašo varnost!

Zásady ochrany osobních údajů

Naša spletna stran zbira naslednje podatke o vašem obisku:

Informace, které jsou nepovinné a jenž uživatelé poskytují dobrovolně. Enako je, da se prijavite, pošljite e-poštni naslov, poiščite spletno stran. Toto je dobrovoljno obveščen o tem, da je v poročilu komentiral članek, s katerim se odzovejo, da se odzovejo na komentarje v zvezi z nostrifikacijo.

Pasivně shromažďované informace, (tj. Obdrženy, Aniž byste aktivně zadali informace) ZA použití různých technologií způsobů jako například Internet Protocol adres, piškotki, Internet Tags APOD. Tyto informace umožní Lepe přizpůsobit obsah stránek potřebám uživatelů pomůže inzerentům sponzorům Lepe porozumět návštěvníkům.

Na teh spletnih straneh se zdijo reklamy poskytované reklamním společnostmi třetí strany. Vaše osebne podatke lahko uporabite (nikoli ne veste, naslov, e-poštni naslov ali telefonsko številko) o vaši glavni stvari v drugih spletnih straneh, da bi poskušali poskrbeti za reklamne oglase, ki ste jih prejeli.

Společnost Google, jako dodavatel třetí strany, používá k zobrazování reklam na těchto stránkách soubory piškotek. Díky souboru piškotka DART může společnost Google zobrazovat REKLAMY uživatelům na základe jejichž návštěv na těchťo stránkách je dalších stránkách internetu.

Uživatelé se mohou po přečtení zásad ochrany osobních údajů pro reklamní obsahovou SIT Google z používání souborů piškotek DART odhlásit.

Většina prohlížečů JE automaticky nastavena tak, aby byly soubory piškotek přijímány, nicméně svůj prohlížeč můžete nastavit tak, aby všechny soubory piškotek odmítal nebo aby hlásil, že se Vám někdo soubor piškotek pokouší zaslat. Některé funkce a služby Google však nemusí správně fungovat, pokud jsou soubory piškotek zakázány.

Če želite, lahko kadarkoli odmítnout přijímání souborů piškotek poskytování reklam společnosti Google v Obsahové síti Google prostřednictvím Odmítnutí souborů piškotek DoubleClick.

Oglaševalski piškotki za preprečevanje izločanja piškotkov v internetnih brskalnikih Firefox in Internet Explorer označite "DoubleClick piškotek", ki je izbral Googlovo ponudbo za objavo in objavljanje oglasov za reklamne namene.

delitev
Prosim počakaj...